İndirim!
sa_30_days__71459

S&A 30 Days Kapsül

55.00 

Karşılaştır
Kategoriler:

Ürün Açıklaması

S&A 30 Days Kapsül

KULLANIMI :

Sabah İçin 30 Kapsül

S-30 DAYS Bitkisel Kapsül İçerik
Nori yaprağı 342 mg Vitamin C 23 mg Vitamin E 27 mg Soya Lesitini 15 mg Yeşil çay 33 mg Funda 41 mg Civanperçemi 19 mg Toplam 500mg

Akşam İçin 30 Kapsül

A-30 DAYS Bitkisel Kapsül İçerikLotus Yaprağı 200 mg Limon Otu 119 mg Siyah Üzüm Çekirdeği 32 mg Buğday Çimi 23 mg Zencefil 19 mg At kuyruğu 7 mg Toplam 500mg

Kullanımı :

Sabah 3 bardak su ile 1 adet S kapsül aç karına kahvaltıdan 30 dakika önce alınır. Kahvaltıdan 2 saat sonra 2 bardak su içilir.

Akşam yemeğinden 30 dakika önce 2 bardak su ile alınır. Yemekten 2 saat sonra 2 bardak su içilir.

İÇİNDEKİLER :

Tek pakette sabah için 30 kapsül, akşam için 30 kapsül

UYARILAR, ÖNLEMLER, YAN ETKİLERİ :

Herhangi bir rahatsızlık için ilaç tedavisi gören kişilerin doktorlarına danışarak kullanmaları tavsiye edilir. Herhangi bir yan etkisi göründüğünde doktorunuza başvurunuz.

Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.

SON KULLANMA TARİHLERİ UZUNDUR ( EN AZ 1 YILDAN FAZLADIR )

Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı , eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

Kocatepe Şifa Baharat aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu Kocatepe Şifa Baharat‘a ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

“S&A 30 Days Kapsül” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir